User Tag List
Results 1 to 13 of 13
18Likes
Thread: Walmart QC (july 21-27)
-
Sun, Jul 17th, 2016, 10:32 PM #1
-
-
Sun, Jul 17th, 2016, 11:14 PM #2
Thank you Tioma
-
Sun, Jul 17th, 2016, 11:18 PM #3
- Join Date
- Dec 2010
- Location
- Ontario
- Posts
- 24,332
- Likes Received
- 41090
- Trading Score
- 7 (100%)
-
Mon, Jul 18th, 2016, 08:51 AM #4
Thank you so much Tioma.
@amira84 , Yay for 97 cent grapes!
-
Mon, Jul 18th, 2016, 09:42 AM #5
-
Mon, Jul 18th, 2016, 11:08 AM #6
- Join Date
- Jan 2012
- Location
- SOUTHERN ONTARIO
- Posts
- 23,571
- Likes Received
- 31480
- Trading Score
- 551 (100%)
Thanks Tioma
Cheap Tostitos grapes and chicken dogs for me
4/$5 fancy rice would be good if you have the b2 get 1 free (I think that's what is is as I don't have any )
Sent from my SM-G530W using TapatalkJOIN NOW WIN BIG in the Survivor Pool starting in the Spring
Season 40 Winners At War
https://forum.smartcanucks.ca/435852...a/#post7022499
-
Mon, Jul 18th, 2016, 11:59 AM #7
-
Mon, Jul 18th, 2016, 12:32 PM #8
- Join Date
- Mar 2014
- Location
- Comox, B. C.
- Posts
- 3,864
- Likes Received
- 11036
- Trading Score
- 3 (100%)
Thanks Tioma.
-
Mon, Jul 18th, 2016, 03:13 PM #9
- Join Date
- Oct 2009
- Location
- ON
- Posts
- 14,126
- Likes Received
- 11117
- Trading Score
- 459 (100%)
Ty
Sent from my XT1032 using TapatalkWant to keep fit while earning incentives like Scene Points? Join Carrot Rewards using my personal code: rosaw3424
Easy Free Online Rewards--Paypal, Amazon, Etc.
http://swagbucks.com/refer/BlingPink
-
Mon, Jul 18th, 2016, 09:31 PM #10
Verifying that this is the same as the ON flyer.
Minor differences that I spotted:
Villago bread single $2.38 (675g)
Kraft dressing is cheaper @ $1.97 (475ml)
Great Value milk is cheaper @ $2.27
Instead of that brand of rice there is Uncle Ben's 170-250g @ 2/$5 (or $2.97 each)
-
Mon, Jul 18th, 2016, 09:33 PM #11
Electronics are cheaper as well
Laptop $449.98
Printer 49
Ink same
TV $298
Hardware bundle $349.96
DVD $19.88
Speaker $109.98
-
Mon, Jul 18th, 2016, 09:35 PM #12
No pads(?) (item for $14.97), rubbing alcohol, first aid kit or Gluerna(?) Tylenol.
Instead: Whey protein $29.97
Claritin $16.97
Advil tabs $7.48
Advil liquid gels $9.97
Polysporin $5.87
-
Wed, Jul 20th, 2016, 06:45 AM #13
- Join Date
- May 2009
- Location
- chatham, ontario
- Posts
- 17,635
- Likes Received
- 1181
- Trading Score
- 297 (100%)
Thanks!
SuperPoints! Join up! https://www.superpoints.com/join/vM_...vT88H3WJziuiqM
www.carlabushey.scentsy.ca. Or pm for details
www.MyThirtyOne.ca/535392 Tote bags & more!
Thread Information
Users Browsing this Thread
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)